meble na wymiar wrocław, kuchnie
Firma Meble Kuchenne Wrocław - Marek Sobaczak - kontynuuje najlepsze tradycje rzemieślnicze i tworzy wyjątkowe kuchnie oraz meble do domów na zamówienie. Kierujemy się tym, aby nasze produkty były funkcjonalne, eleganckie i wykonane z najlepszej jakości materiałów. Przed przystąpieniem do prac rozmawiamy z każdym klientem, aby poznać jego indywidualne oczekiwania. Następnie przystępujemy do wykonania projektu w oparciu o nowoczesne trendy oraz rozwiązania techniczne jakie obecnie dostępne są na rynku. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie klientom doradzić w taki sposób, aby meble w ich nowym domu lub firmie były w pełni funkcjonalne oraz przede wszystkim trwałe. Dlatego już w fazie projektowania, rozmawiamy i przedstawiamy wszelkie 'za i przeciw' stosując konkretne rozwiązania.
meble na wymiar wrocław
Wszystkie nasze meble cechuje najwyższa jakość wykonania. Współpracujemy z Wolsztyńską Fabryką Mebli oraz innymi producentami z obszaru całej Polski. Funkcjonalność i ergonomia, odpowiednia aranżacja przestrzeni to elementy, które nadają wnętrzu harmonijne połączenie piękna i walorów użytkowych. My o nich wiemy i je wykorzystujemy w naszych realizacjach. Zobacz również nasze projekty w dziale galeria zdjęć mebli kuchennych, a w tym:
kuchnie na wymiar, meble, wrocław
kuchnie wrocław, meble
Zawsze uważaliśmy, że jakość naszej pracy można odnieść do satysfakcji naszych klientów, dlatego postanowiliśmy zamieścić opinie naszych klientów.

"Firma Meble Kuchenne Wrocław wykonywała u mnie zabudowę kuchni - zdecydowanie mogę polecić ich usługi. Bardzo dobry kontakt, z wykonawcą. Przedstawili mi projekt, skontaktowali z odpowiednimi osobami, które pomogły mi w decyzji jaka kuchnia będzie najlepsza dla mojego mieszkania. Solidne wykonane z dobrych materiałów, kuchnia ma już 3 lata a nadal wygląda jak nowa. Także z wielką przyjemnością napisałem tą opinię."

- Adam Kownacki, Wrocław


 

"Firma Pana Marka montowała u mnie w domu szafę oraz zaprojektowała garderobę. Do dnia dzisiejszego wszystko sprawnie funkcjonuje. Meble nadal wyglądają świetnie, oraz co najważniejsze ułatwiają mi życie. Pozdrawiam Panie Marku"

- Karolina z Wrocławia


 

"Firma www.meblekuchennewroclaw.com.pl wyposażyła całą moją kuchnię i łazienkę w szafki oraz szafy. Wykonała również zabudowę piekarnika, zmywarki oraz elementów w łazience. Pan Marek to "złota rączka" -wraz ze swoimi współpracownikami wykonywał u nas nie tylko prace dot. zabudowy ale również pomógł mi w remoncie Łazienki.

- Halina z Głogowa

meble kuchenna wrocław, to marek sobczak
meble, kuchnie,
meble kuchenne wrocław zabudowy meblowe wrocław

Valid HTML 4.01 Transitional